PLN
EUR
USD

Gaz Pieprzowy Sabre Pen 14-OC - Długopis

P-CL-PEN-14-OC

Numer katalogowy: Prz000093

Brak
 
Dostawa od 10,00 zł
Długopis to idealny gaz dla osób, które muszą dyskretnie zakamuflować pojemnik gazowy.
.
48,00 zł / szt.
39,02 zł + 23% VAT
Produkt niedostępny
Brak
 
Dostawa od 10,00 zł
Długopis to idealny gaz dla osób, które muszą dyskretnie zakamuflować pojemnik gazowy.
.

Nie znaleziono produktów opowiadających zadanym kryteriom

Gaz pieprzowy Pen wyprodukowany przez amerykańską firmę Sabre to idealna oferta dla osób, które chcą w dyskretny sposób przechowywać pojemnik gazowy. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów można z niego oddać 15 strzałów na odległość do 2,5 metra. Gaz wyposażony jest w znacznik ultrafioletowy, dzięki któremu łatwiej zidentyfikować napastnika.


Większość gazów pieprzowych nie może Ci pomóc jeśli nie masz dostępu do twarzy napastnika. Większość ataków nadchodzi z tyłu. Jeśli jednak jest szansa na obronę, pojemnik z gazem pieprzowym w dłoni jest ogromną zaletą. W rzeczywistości wielu ataków udaje się uniknąć, zwłaszczaa gdy napastnik widzi, że masz w ręku coś co może mu narobić kłopotów. Zwykle napastnicy wybierają osoby, które są nieprzygotowane do obrony. Dlatego warto zaopatrzyć się w gaz. Gaz możliwy do użycia także przeciw agresywnym psom.


Gazy pieprzowy są również używane przez organy ściagania w wielu krajach, ponieważ są efektywne. Gaz pieprzowy nie powoduje trwałych obrażeń u napastnika. Działa zarówno na ludzi jak i na zwierzęta. Jego działanie mija po około dwóch godzinach. Gazy pieprzowe są najlepszym narzędziem do obrony osobistej, które nie wymaga koncesji.


CECHY:

  • Stężenie: 1.33% MC, 10% OC
  • Moc: 2.000.000 SHU
  • Pojemność 11ml
  • Wydajność strzałów: 15
  • Zasięg: do 2,5 metra
  • Forma: stożek 
*
*
*
[code]Odśwież