PLN
EUR
USD
Jedenaste Taktyczne Leżakowanie - Doctor Gun / Lubuskie
2017-10-11

Taktyczne Leżakowanie - Edycja Jedenasta Doctor Gun / województwo Lubuskie. Rekreacyjne strzelanie z wielu rodzajów broni pod okiem najlepszych instruktorów. Czterdzieści (!) stanowisk strzeleckich na osiach o długości 15 - 100m. Dodatkowa oś 360 stopni (!) dla uczestników z własną bronią (IPSC/IDPA/Służby). Dodatkowa oś z samochodem do rozstrzelania! Po przeszkoleniu można strzelać z broni samoczynnej/strzelającej seriami! Możliwość wypróbowania bezpozwoleniowej broni czarnoprochowej po kosztach! Kiełbaski z grilla - jesz ile chcesz! Kolorowe napoje - pijesz ile chcesz!

Strzelnica KSK Pretor otoczona z trzech stron kulochwytami ziemnymi o wysokości aż 25 metrów! 1/3 stanowisk zadaszonych i umożliwiających strzelanie bez względu na warunki pogodowe.Wstęp po przedpłacie przelewem:

80zł - Całodniowa wejściówka na strzelnice z różnymi osiami, wykwalifikowanymi instruktorami i bogatym arsenałem broni do wyboru. Kiełbaski z grilla - jesz ile chcesz! Kolorowe słodkie napoje z bąbelkami - pijesz ile chcesz! Ammo do współczesnej broni zgodnie z cennikiem poniżej!

260zł - Całodniowa wejściówka jak wyżej. Plus przedpłacony pakiet 20 strzałów z Kałacha lub AR, plus 50 strzałów 22LR MiniRifle (np. S&W 15-22), plus 50 strzałów z broni krótkiej 9mm (np. Glock, CZ, Walther, Makarov). Wybierając ten pakiet oszczędzasz połowę standardowego kosztu wejściówki!

Paczki ammo można wykorzystywać "na spółkę" z osobami towarzyszącymi przy stanowisku strzeleckim.

Wpłaty na konto:
25 1050 1911 1000 0090 3053 1314
KSK Pretor sp. z o.o.
Dworcowa 30J
66-433 Lubiszyn
Tytuł wpłaty: "Strzelanie z Doctor Gun <imie+nazwisko>"

Ilość miejsc limitowana - kto pierwszy ten lepszy! Opis wydarzenia ulegnie zmianie gdy limit miejsc zostanie wyczerpany.

Wchodzą wyłącznie osoby które mają przy sobie dokument tożsamości z danymi pokrywającymi się z tytułem przelewu. Osoby poniżej 18 roku życia wyłącznie z prawnym opiekunem (w tytule wpłaty dane opiekuna). Nie ma ulgowych wejściówek typu "chciałem tylko oglądać" - każdy ma strzelać! Jeśli nie posiadasz własnej ochrony słuchu i wzroku - otrzymasz niezbędne akcesoria na miejscu. Osoby z własną bronią i ammo mile widziane - między stanowiskami poruszamy się z wypiętymi magazynkami/pustą komorą. Można przynieść własne metalowe cele - stare garnki i patelnie itp. Zalecane miękkie obuwie sportowe, by nie wyrżnąć fikołka na rozsypanych łuskach ( ͡° ͜ʖ ͡°)Cennik ammo na miejscu:

Strzelba 12/70 - 3 zł (Dużo różnych strzelb typu pompka i auto)
22LR - 1 zł (S&W MP15/Margolin/Sig622 itp.)
9mm - 2 zł (Glock/Walther/CZ/HK/Sig/S&W/Makarov oraz PM-y w full auto!)
44 Mag - 6 zł (DO YOU FEEL LUCKY?)
45 ACP - 4 zł (Colt 1911 itp)
7,62×25mm - 3 zł
7,62x39mm - 4 zł (Kałach również w full auto!)
7,62x54mm - 4 zł
223Rem/5,56x45mm - 4 zł (M16 również w full auto!)
308Win - 6 zł
S&W 500 Mag - 15 zł (Smith&Wesson Model 500!)

Strzelanie z czarnoprochowców - symboliczna opłata/indywidualnie na miejscu.

Paczki ammo można wykorzystywać "na spółkę" z osobami towarzyszącymi przy stanowisku strzeleckim.

Organizacja/Opieka:


Pretor Klub Strzelecko Kolekcjonerski - najfajniejszy klub strzelecki działający przy sklepie Doctor Gun. 

Doctor Gun - najfajniejszy sklep z bronią.

Brzydki Burak - Pan Jan. Pomysłodawca i zleceniodawca imprezy. Leń który spędza większość czasu na leżaczku lub strzelając do laptopów i tosterów.

Przy każdym stanowisku strzeleckim będzie uzbrojony instruktor strzelectwa z wieloletnim doświadczeniem. Wyselekcjonowany personel to profesjonaliści posiadający uprawnienia i kwalifikacje związane z bronią palną, ratownictwem medycznym, prowadzeniem szkoleń sportowych/bojowych itp. Każdy ma wiele lat doświadczenia z pracy na strzelnicy i/lub odpowiednich służb. Prowadzą strzelanie w formie indywidualnych treningów dzięki czemu nawet osoby strzelające pierwszy raz w życiu będą pod najlepszą możliwą opieką.