PLN
EUR
USD

Kolimator BURRIS AR-F3 3MOA

Numer katalogowy: POC000351

Brak
 
Dostawa od 10,00 zł
.
1 700,00 zł / szt.
1 382,11 zł + 23% VAT
Produkt niedostępny
Brak
 
Dostawa od 10,00 zł
.

Nie znaleziono produktów opowiadających zadanym kryteriom

KOLIMATOR BURRIS AR-F3 FLATTOP FASTFIRE (300215)

 

Kolimator Burris AR-F3 to doskonałe połączenie kolimatora Fastfire III z montażem AR-F3. To najprostszy sposób na zamontowanie samodzielnego przyrządu celowniczego na karabinie. Kompatybilny z montażami Weaver oraz Picatinny.

 

Fast Fire III z punktem celowniczymi o wielkości 3 MOA. Jego cechą jest przystępna cena, łatwa regulacja ustawień w obu płaszczyznach co nie wymaga żadnych narzędzi, wodoszczelność i pełne pole widzenia. Celowniki te zostały ponadto wyposażone w sygnalizację niskiego stanu naładowania baterii oraz  - co bardziej istotne -  łatwy montaż na szynę Picatinny znajdujący się w komplecie dostarczanym przez producenta.

 

Wymiana baterii jest niezwykle prosta i szybka dzięki umieszczeniu jej na górze celownika. 

 

Celowniki Fast Fire III ważą tylko 51 gram (25 bez montażu) i doskonale sprawdzają się użytkowo po zamontowaniu nawet na broni w największych kalibrach „Magnum”. 

 

Do pożądanych cech tych celowników  można zaliczyć także łatwość zamontowania ich na broni krótkiej ,wyposażenie w system elektronicznej regulacji natężenia podświetlenia oraz zaskakująco długi  czas żywotności baterii- nawet do 5 lat. Bardzo pozytywne wrażenie robi opcja tego celownika wykonana z wydłużonym tunelem celowniczym, który w znacznym stopniu eliminuje światło zewnętrzne poprawiając kontrastowy, wyraźny obraz punktu celowniczego doskonale widocznego w każdych warunkach oświetlenia.

 

Montaż AR-F3 został zaprojektowany by lepiej chronić kolimator Fastfire III. Jest również kompatybilny ze starszymi modelami: Fastfire I oraz Fastfire II. Jego zaletą jest łatwość instalacji na jakiejkolwiek platformie AR, karabinie, pistolecie czy strzelbie. To idealne rozwiązanie dla osób posługujących się wieloma typami broni. 


W montażu znajduje się również niewielki schowek na zapasową baterię.

*
*
*
[code]Odśwież