PLN
EUR
USD

Pistolet ISSC M22 TARGE BICOLOUR .22LR

Numer katalogowy: Bro000274

Brak
 •  
  Podlega rejestracji: Tak
 •  
  Dostępny: Tak
.
2 100,00 zł / szt.
1 707,32 zł + 23% VAT
Produkt niedostępny
Brak
 •  
  Podlega rejestracji: Tak
 •  
  Dostępny: Tak
.

Nie znaleziono produktów opowiadających zadanym kryteriom

ISSC M22 Target kal. .22LR 

Pistolety małokalibrowe serii M22 firmy ISSC-Austria, nowa linia pistoletów wielozadaniowych do treningu praktycznego oraz sportowego. Wyposażone w jednorzędowe 10 nabojowe magazynki, regulowane przyrządy celownicze, spust SA (Single Action) o charakterze sportowym.
Broń wyposażono w blokadę iglicy chroniącą przed przypadkowym strzałem, wskaźnik obecności naboju w komorze nabojowej, bezpiecznik spustowy (jak w Glocku), zewnętrzny bezpiecznik iglicy umieszczony na zamku. Podobnie jak w pistoletach S & W
zastosowano bezpiecznik uniemożliwiający oddanie strzału z broni bez włożonego magazynka.

Lufa - niemieckiego producenta firmy Lothar Walther pozwala uzyskać doskonałe skupienie zarówno z luf 4 cala (seria Standard) jak i 5.5 cala (seria Target).

Seria M22 - nowa konstrukcja na rynku broni małokalibrowej odpowiadająca ostatnim trendom oraz kierunkom rozwoju dyscyplin strzelectwa dynamicznego takich jak IPSC. Zaprojektowany do wykorzystania amunicji .22 LR HV, tak aby dawać zbliżone odczucia jak przy strzelaniu z broni defensywnej o wiele większym kalibrze. Konstrukcja broni oparta na szkielecie zbliżonym do Glocka daje duże możliwości ekonomicznego treningu dla strzelców praktycznych. 

Pistolety serii M22 wykonano według najnowszych standardów produkcyjnych znacznie przewyższają konstrukcyjnie produkty oferowane na rynku.

Wszystkie te zabezpieczenia mogą przekonywać strzelca do tego, że jest to konstrukcja bezpieczna w użyciu.

Producent: ISSC Austria

 

 Do zakupu broni niezbędne jest odpowiednie zezwolenie.

Cechy produktu

 • Podlega rejestracji: Tak
 • Dostępny: Tak
*
*
*
[code]Odśwież