PLN
EUR
USD

1858 NEW ARMY INOX 8" kal.44

Rewolwer czarnoprochowy HEGE-UBERTI

Numer katalogowy: BRO000298

Brak
 
Dostawa od 27,00 zł
Rewolwer czarnoprochowy kaliber 44 kolor srebrny (nierdzewny). Model New Army lufa 8' (cali) popularnie zwany Remington. Zdiagnozowany przez Doctor Gun
.
2 188,00 zł / szt.
1 778,86 zł + 23% VAT
Produkt niedostępny
Brak
 
Dostawa od 27,00 zł
Rewolwer czarnoprochowy kaliber 44 kolor srebrny (nierdzewny). Model New Army lufa 8' (cali) popularnie zwany Remington. Zdiagnozowany przez Doctor Gun
.

Nie znaleziono produktów opowiadających zadanym kryteriom

Rewolwer czarnoprochowy Uberti 1858 New Army to obecnie jeden z najpopularniejszych modeli broni czarnoprochowej, dostępnej na polskim rynku. Wersja w kalibrze .44, z lufą o długości 8 cali, wykończenie INOX.


Rewolwer Remington New Army 1858 to konstrukcja czarnoprochowa kalibru .44 z charakterystyczną zwężaną, oktagonalną lufą oraz stalową, zamkniętą ramą.


Zamknięty szkielet zapewnia sztywność konstrukcji. Niezaprzeczalną zaletą rewolweru Remington jest również możliwość wyjęcia pustego bębna i szybkiego zastąpienia go załadowanym. Lufa o długości 140 mm wkręcana jest bezpośrednio w szkielet.

Polerowana powierzchnia inox, posiada podwyższoną odporność na korozję oraz zdecydowanie mniej łapie nagar.


Rewolwer nie posiada mechanizmu samonapinającego, co wymaga ręcznego napięcia kurka obracającego bębenek. Kurek można ustawić w dwóch pozycjach, bezpiecznej - pół napiętej (jeden klik) do ładowania kapiszonów, oraz w pełni napiętej - pozwalającej oddać strzał.

Do dociskania kul służy pobojczyk dźwigniowy (stempel) oparty na konstrukcji znanej z rewolwerów Colta. Opływowy kształt pobojczyka zapobiega zaczepianiu się broni o krawędź kabury, ułatwiając jej dobywania i chowanie.


Rewolwer czarnoprochowy Remington New Army 1858 słynie z niezawodności i wytrzymałości, dzięki czemu jest bardzo ceniony przez miłośników strzelectwa czarnoprochowego.

W przypadku zakupu broni czarnoprochowej niezbędne jest potwierdzenie pełnoletności przez kupującego.

Replika broni rozdzielnego ładowania sprzed 1885 roku NIE wymaga pozwolenia wg ustawy o broni i amunicji.

*
*
*
[code]Odśwież