CRKT Nóż Skladany Acquisition 2037

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 2406
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 285,00 zł / szt.

Nóż Składany CRKT 2037 Acquisition


Ten nóż będzie Twoim wiernym towarzyszem przez brud, krew i znój jakie mogą pojawić się na ścieżce Twojego życia.

Nosząc przy sobie nóż Acquisition™ otrzymujesz o dużo więcej niż niezawodny nóż do codziennego noszenia. Acquisition™ jest na tyle mały, aby bez problemu nosić go dyskretnie, ale jego ponadprzeciętne wykonanie gwarantuje że z powodzeniem poradzi sobie z każdym wyzwaniem, jakie przed nim postawisz

Projektant Pat Crawford notorycznie zawiera w swoich projektach myśl o nożu służącym do obrony osobistej. Acquisition™ nie jest wyjątkiem. Groźnie wyglądające ostrze w typie zmodyfikowanego Drop Point, wykonane ze stali 8Cr14MoV o twardości 57-59 HRC daje posiadaczowi dużą dozę pewności w każdej sytuacji. Ostrze zostało dla ochrony pokryte czarną oksydą, która oprócz swoich stricte technicznych zalet, dodaje głowni niepowtarzalnego charakteru. Jakby jeszcze tego było mało, Flipper zamontowany w ostrzu umożliwia otworzenie noża w ułamkach sekund i chroni dłoń przed przypadkowym zranieniem.

Takie wyjątkowe ostrze nie mogło zostać ukryte w banalnej rękojeści. Niesamowicie odporne okładziny chwytu wykonano ze wzmacnianego włóknem szklanym nylonu. Ergonomiczna rękojesc została wyposażona w blokadę ostrza Locking Liner i jednopozycyjny chwyt mocujący.

Całość prezentuje niezwykle agresywny i funkcjonalny styl. Z pewnością jest to propozycja godna polecenia.

 

Dane techniczne

Długość ostrza: 102 mm
Grubość ostrza: 3,8 mm
Stal: 8Cr14MoV, 56-58 HRC
Rękojeść: nylon wzmocniony włóknem szklanym
Długość całkowita: 208 mm
Waga: 128 g