Pas taktyczny Bayonet THIRDLINE Klamra AustriAlpin

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 766
  • Dostępność: Brak Brak
  • szt.
  • 229,00 zł / szt.
  • Niedostępny

Wysokiej jakości pas THIRDLINE wyprodukowany przez polską firmę Bayonet. Do konstrukcji tego wygodnego pasa taktycznego zastosowano najwyższej jakości, sprawdzone materiały: 

  - Klamrę ratunkowo-asekuracyjną COBRA firmy AustriAlpin z certyfikatami wytrzymałości. Jest ona wykonana z aluminium 7075 (korpus), stali nierdzewnej (piny, belka zaciskowa) oraz mosiądzu (uszka). Wytrzymałość klamry na zerwanie wynosi 9kN (ponad 900kg), w pętli 18kN (pod warunkiem zastosowania odpowiedniej taśmy). Mechanizm klamry uniemożliwia otwarcie pod obciążeniem. 

  - Podwójną, średnio-sztywną poliamidową taśmę wojskową Pa6 firmy Pasamon z certyfikatami wytrzymałości. Taśmy poliamidowe, w porównaniu do innego rodzaju taśm mają największą trwałość, estetykę i jedną z największych wytrzymałości. Są one odporne na warunki pogodowe, ich kolor jest trwały a taśma w normalnym zastosowaniu nie ulega przetarciu, nie strzępi się i nie rozplata. Grubość taśmy wynosi 2,2 mm a jej wytrzymałość 20kN (2000 kg). 

  - Nici TYTAN firmy Ariadna S.A. o grubości 20 - pojedyncza nić ma wytrzymałość minimum 5,5kg (dla porównania normalna nitka wytrzymuje od 0,2kg do 0,5kg). 

Pas uszyty został na profesjonalnej, japońskiej stębnówce firmy JUKI przeznaczonej do materiałów ciężkich. Pozwala ona na ryglowanie i wykonywanie bardzo mocnych przeszyć. 

Zastosowanie podwójnej, średnio-sztywnej taśmy sprawia, że jest to idealny produkt do noszenia broni, amunicji i oprzyrządowania. Posiada on wystarczającą sztywność aby się nie uginał nawet pod dużym ciężarem. 

Dwie warstwy taśmy połączono tak, aby od wewnętrznej strony pas był gładki, a końcówka krótszej warstwy była całkowicie schowana pod rzepem. Rzep służy do trzymania regulowanej końcówki pasa, co pozwala na jego noszenie bez konieczności użycia szlufek. 

Cechy: 
- Klamra: AustriAlpin COBRA BLACK 45 mm, malowana, wytrzymałość 9kN, w pętli 18 kN 
- Taśma: podwójna poliamidowa Pa6, wytrzymałość 20kN, szerokość 44 mm, grubość 2,2 mm, średnio-sztywna 
- Kolor klamry: czarny matowy 
- Kolor taśmy: czarny matowy 

Rozmiary: 
M - obwód od 85 do 100 cm 
L - obwód od 95 do 110 cm 
XL - obwód od 105 do 120 cm 

Wyprodukowano w Polsce