Pistolet CZ P-09 SD k.9x19

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 41
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas realizacji: Towar dostępny na zamówienie
  • szt.
  • 2 460,00 zł / szt.
  • Niedostępny

Pistolet bojowy CZ P-09 kalibru 9 mm Luger to konstrukcja wprowadzona do produkcji po latach testów przeprowadzanych we współpracy z wojskiem i służbami, z myślą bowiem o sektorze mundurowym pistolet został zaprojektowany. Wersja z gwintem zewnętrznym.

Pistolet cechuje się nowoczesną budową, opartą na polimerowym szkielecie i stalowym zamku. Do jego produkcji użyto wysokiej jakości materiałów. Nowe wykończenie powierzchni zamka, lufy oraz drobnych części znacznie zwiększyło odporność broni na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Wejście w cel, zgranie przyrządów i ściągnięcie spustu są bardzo intuicyjne. Odrzut został zminimalizowany, dzięki czemu pistolet samoistnie wraca na cel nawet podczas dynamicznego strzelania. By zmaksymalizować ergonomię i komfort, wprowadzono nową kształt języka spustowego i kurka. CZ P-09 posiada sprawdzony mechanizm spustowy Omega, który oprócz doskonałej pracy pozwala również na wybór wariantu zabezpieczenia tj. bezpiecznika nastawnego lub decockera. Dźwignia bezpiecznika i zatrzask magazynka można montować po dwóch stronach pistoletu, co zapewnia wygodną obsługę bez względu to z której ręki strzelamy. Pistolet posiada rękojeść z wymiennymi nakładkami, w komplecie trzy wielkości S, M, L. Broń wyposażona jest w standardową szynę Picatinny oraz gwint zewnętrzny do montażu kompensatora lub innych akcesoriów strzeleckich.

CZ P-09 charakteryzuje bardzo dobry stosunek ceny do oferowanej jakości. Jego główne zalety to niezawodność, wytrzymałość oraz możliwość dostosowania do potrzeb strzelca.

W komplecie dwa magazynki na 19 naboi, wycior, szczotka, decocker, walizka transportowa.