WIATRÓWKA CROSMAN Copperhead 900 4,5mm

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1811
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 369,00 zł / szt.

Crosman Copperhead 900 4,5 mm to budżetowy karabinek z klasycznie łamaną lufą oraz elegancką osadą z ciemnego drewna.

Crosman Copperhead 4,5 mm to wiatrówka o klasycznej linii podkreślanej przez prostą osadę z ciemnego lakierowanego drewna o półmatowym wykończeniu. Dzięki standardowej bace o symetrycznej konstrukcji, z karabinka mogą wygodnie strzelać osoby prawo i leworęczne. Gumowa stopka na zakończeniu kolby, zmniejsza energię odrzutu oraz umożliwia stabilne oparcie karabinka w dołku strzeleckim.

Kompresji powietrza dokonujemy poprzez klasyczne „złamanie lufy”, powszechnie uznawane za rozwiązanie najbardziej wygodne i łatwe w obsłudze. Przed niekontrolowanym strzałem chroni chroni bezpiecznik manualny, umieszczony w bezpośrednim sąsiedztwie języka spustowego. W karabinku zastosowano gwintowaną lufę o długości 470 mm, która pozwala celnie i powtarzalnie strzelać również na większych dystansach.

Na wyróżnienie zasługują przyrządy celownicze TRU-GLO. Jasne pręciki światłowodów umieszczone na muszce i regulowanej szczerbince są niezwykle pomocne podczas strzelania przy słabym świetle. Światłowody absorbują światło otoczenia i delikatnie emanują, ułatwiając w ten sposób celowanie. Crosman Copperhead 900 4,5 mm ma również szynę 11 mm z otworem na kołek stopujący, służącą do montażu celownika optycznego, który jest niezbędny przy strzelaniu precyzyjny na większych dystansach.

Crosman Copperhead to prosty, wygodny karabinek wiatrówkowy idealny do rozpoczęcia przygody ze strzelectwem.