Gwarancja i Reklamacje

GWARANCJA I REKLAMACJE

I. Sprzedawca zobowiązany jest do dostarczenia Klientowi produktów wolnych od wad. W przypadku wad produktów zamówionych za pośrednictwem www.doctorgun.eu Sprzedawca ponosi ustawową odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady wynikającą z przepisów Kodeksu cywilnego. 

II. Wszystkie produkty objęte są co najmniej dwuletnią gwarancją. Szczegóły znajdują się w kartach produktów na stronie www.doctorgun.eu

III. Wszystkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania produktu wraz ze zgłoszeniem reklamacyjnym (wzór dostępny poniżej w formie PDF) . Reklamacje bez załączonego formularza reklamacyjnego mogą nie zostać rozpatrzone.

FORMULARZ ZWROTU TOWARU

IV. W przypadku zgłoszenia i zaakceptowania reklamacji sklep Doctorgun.eu zobowiązuje się do naprawy lub wymiany produktu, jeśli jest to możliwe, bądź do obniżenia ceny produktu czy odstąpienia od umowy i zwrotu pieniędzy, jeśli naprawa lub wymiana jest niemożliwa.

V. Zgłoszenie reklamacyjne mogą być składane w dowolnej formie (np. mailem na adres info@doctorgun.eu , papierowej, itp.). Pisemne składanie zgłoszeń reklamacyjnych wysłane na adres: ul. Dworcowa 30j Lubiszyn pomoże uniknąć ewentualnych nieporozumień. Zgłoszenia reklamacyjne muszą być podpisane przez Klienta.

Doctor Gun sp. z o.o.

 

Dane adresowe
Dworcowa 30J
66-433 Lubiszyn
Lubuskie
Godziny otwarcia pon-pt: 10-18
 
Telefon
791 808 333        
E-mail
info@doctorgun.eu