Gwarancja i Reklamacje

 

  1. Sprzedawca zobowiązany jest do dostarczenia Klientowi produktów wolnych od wad. W przypadku wad produktów zamówionych za pośrednictwem www.doctorgun.eu Sprzedawca ponosi ustawową odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady wynikającą z przepisów Kodeksu cywilnego. 
  2. Wszystkie produkty objęte są co najmniej dwuletnią gwarancją. Szczegóły znajdują się w kartach produktów na stronie www.doctorgun.eu.
  3. Wszystkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania produktu wraz z wypełnionym formularzem zwrotu towaru. Reklamacje bez załączonego formularza reklamacyjnego mogą nie zostać rozpatrzone.
  4. W przypadku zgłoszenia i zaakceptowania reklamacji sklep www.doctorgun.eu zobowiązuje się do naprawy lub wymiany produktu, jeśli jest to możliwe, bądź do obniżenia ceny produktu czy odstąpienia od umowy i zwrotu pieniędzy, jeśli naprawa lub wymiana jest niemożliwa.
  5. Zgłoszenie reklamacyjne mogą być składane w dowolnej formie (np. mailem na adres info@doctorgun.eu, papierowej, itp.). Pisemne składanie zgłoszeń reklamacyjnych wysłane na adres: Doctor Gun sp. z o.o., ul. Dworcowa 30J, 66-433 Lubiszyn, pomoże uniknąć ewentualnych nieporozumień. Zgłoszenia reklamacyjne muszą być podpisane przez Klienta.                                            

Dane adresowe: Doctor Gun Sp. z o.o., ul. Dworcowa 30J, 66-433 Lubiszyn, woj. lubuskie

Telefon: +49 791 808 333

E-mail: info@doctorgun.eu

Pobierz formularz zwrotu towaru (.PDF)

Pobierz formularz zwrotu towaru (.DOCX)