Apteczka taktyczna Typ 710

PARAMETRY:

- waga: 0,65kg

- wymiary: 16x12x11cm

- mocowanie: turystyczne z klamrą

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 3262
  • Dostępność: Na wyczerpaniu Na wyczerpaniu
  • 349,00 zł
  • szt.

Wykonana została z trwałego materiału Kodura, bardzo wytrzymałego materiału, odpornego na działanie czynników atmosferycznych. Kolor zielony militarny doskonale sprawdza się w warunkach polowych.

Jest to średniej wielkości apteczka w naszej kolekcji i zawiera ponad 20 elementów. Apteczka pozwala na podjęcie działań z zakresu pierwszej pomocy w przypadku wystąpienia:  Nagłego krwotoku , postrzału ,nagłego zatrzymania krążenia, zranień, skaleczeń, zwichnięć, skręceń, złamań, hipotermii, zaprószenia oka. Została zaprojektowana i wyposażona, podobnie jak inne nasze apteczki, przez doświadczony zespół ratowników medycznych. Gwarantuje to produkt o najwyższej jakości, przemyślany tak aby ratował ludzkie życie. Przygotowana dla osób, które nie chcą lub nie mogą zabrać ze sobą produktu o większych gabarytach.

Wyposażenie:

1 szt. Rurka ustno gardłowe

1 szt. Koc termiczny

2 szt. Opatrunek indywidualny M

1 szt. Przylepiec w rolce

1 szt. Chusta trójkątna

1 szt. Maseczka do sztucznego oddychania typ M1

1 szt. Kompresy włókninowe nasączone alkoholem

2 szt. Rękawiczki nitrylowe (2 pary)

1 szt. Nożyczki 14,5cm

4 szt. NaCl 0,9% 5 ml

+ ZESTAW TAKTYCZNY

1 szt. Staza taktyczna

1 szt. Opatrunek indywidualny izraelski

1 szt. Gaza wypełniająca rolowana skompresowana

Jest to apteczka osobista każdego walczącego

Jej istotną zaletą są niewielkie rozmiary oraz waga. Waży zaledwie 650 gram. Całość została wykonana z trwałego materiału Kodura, dzięki temu apteczka jest wysoce odporna na przecieranie i przemakanie.

Apteczka została zaprojektowana z dbałością o estetykę oraz ergonomię ułożenia materiałów opatrunkowych,  tak aby była w pełni funkcjonalna podczas wypraw. Dzięki zastosowaniu zamykanych kieszeni, wyposażenie apteczki pozostaje na miejscu po jej otwarciu i rozłożeniu. Siatka, z której wykonano wnętrze apteczki pozwala na szybkie zlokalizowanie potrzebnych środków opatrunkowych.