Gaz pieprzowyna psy Sabre Red Protector SRP-MK3 51ml

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1351
  • Dostępność: Brak Brak
  • szt.
  • 65,00 zł 49,99 zł / szt.
  • Niedostępny

Gaz pieprzowy na psy Dog Protector ochroni Cię przed atakami większości agresywnych psów. Posiada zasięg do 4,5 m i nie jest szkodliwy dla zwierząt.

Bardzo skuteczny, w pełni naturalny, gaz pieprzowy na zwierzęta w 51 gramowym pojemniku, który ma zasięg aż do 4,5 m i potrafi zapobiec atakowi większości psów. Podczas zwykłego spaceru, czy to ze swoim pupilem czy bez niego możesz natknąć się na agresywnego psa. Spotkanie z takim osobnikiem może doprowadzić do traumatycznego przeżycia dla Ciebie czy Twoich bliskich. Dlatego właśnie warto wyposażyć się w Gaz pieprzowy na psy Protector Dog amerykańskiej firmy Sabre, który jest bardzo humanitarnym narzędziem obrony, ponieważ nie powoduje trwałych obrażeń u agresywnego psa. Produkt jest idealny do wykorzystania przez spacerowiczów, biegaczy, rowerzystów i kurierów.

 

Cechy:

- Wystarczająco silny by powstrzymać większość ataków psów

- Nie powoduje trwałych obrażeń u agresywnego psa

- Posiada zaczep, dzięki któremu jest do niego łatwy dostęp

- Mechanizm zabezpieczający Flip-Top zapobiega przypadkowemu wyczerpaniu

- Zasięg nawet do 4,6 m

- Waga 51 gramów

- Produkt z naturalnych składników

- Zatwierdzony przez EPA - Agencję Ochrony Środowiska USA

- Wyprodukowany w USA

 

Pojemnik posiada wygodny zaczep do paska, który ułatwia szybki dostęp i posiada blokadę, dzięki której gaz nie ulegnie przypadkowemu rozładowaniu. Gaz pieprzowy przeciw psom wypełniony jest zmniejszoną dawką OC, czyli kapsaicyny alkalidowej by nie być szkodliwym dla psów, które w przeciwieństwie do ludzi nie posiadają kanalików łzowych i nie pozbędą się gazu tak łatwo. Zaprojektowany, by być skutecznym i jednocześnie bezpiecznym dla psów.