HELIKON - Pokrowiec SBR Carrying Bag - Adaptive Green

PARAMETRY:

Kolor: Adaptive Green

Pojemność: 22 l

Materiał: cordura 500D

Wymiary: 74 x 36 x 9 cm

Waga: 1977 g

Producent: Helikon-Tex, Polska

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 4249
  • Dostępność: Brak Brak
  • 599,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Lekki i trwały pokrowiec na broń umożliwiający wygodny transport replik bez ryzyka uszkodzenia. Wykonany z trwałej oraz odpornej na rozdarcia cordury 500D. Do wnętrza kieszeni zmieszczą się pistolety, pistolety maszynowe, a także krótkie karabiny, takie jak: AK47 czy AR z 10,5 calową lufą. 

Specjalne szelki, w jakie została wyposażona torba, umożliwiają przenoszenie jej w formie wygodnego plecaka. Szelki można w razie potrzeby zdemontować i schować do odpowiednio skonstruowanych przegród. Dwa uchwyty na obu bokach pokrowca umożliwiają noszenie jej w ręku jak klasyczną torbę na broń.

Wewnętrzna komora pokrowca została wyposażona w pasy mocujące oraz organizer, do którego zmieszczą się cztery magazynki. Wnętrze plecaka wyłożone zostało welurem, co zapobiega zarysowaniom. Na zewnątrz znajduje się panel velcro (rzep) umożliwiający przytwierdzenie dowolnych naszywek czy emblematów, np. flagi państwowej, godła jednostki lub tzw. Morale Patches.

Na frontowej ściance pokrowca znajdują się dwie zapinane na zamki błyskawiczne kieszenie. Górna, odpinana od góry, posłużyć może do przenoszenia ochronników słuchu lub słuchawek. Dolna kieszeń posiada wbudowany organizer, a wewnętrzna ściana pokryta panelami rzepowym zgodnym z Versatile Insert System pozwala umieścić w środku dowolny pasujący organizer czy kieszeń zgodną z tym standardem.

Wszystkie zamki błyskawiczne zostały wykonane przez znaną japońską firmę YKK.