Karabinek SARSILMAZ SAR56 14,5" 5,56x45/223Rem

PARAMETRY:

Kaliber: 5,56×45mm/223Rem

Długość lufy: 14,5"

Całkowita długość: 896 mm

Manipulatory: obustronne

Przyrządy celownicze: mechanicznie składane

 

Zakup broni tylko z zezwoleniem i odbiorem osobistym!!!

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 4365
  • Dostępność: Na wyczerpaniu Na wyczerpaniu
  • 9 600,00 zł
  • szt.

Firma Sarsilmaz połączyła doświadczenia wyniesione z pierwotnie opracowanej serii SAR 223 oraz seryjnej produkcji karabinów piechoty MPT-76 owocem czego stała się niezwykle dopracowana seria SAR 56.

Seria SAR 56, która powstała w wyniku połączenia doświadczeń z opiniami personelu pracującego w terenie, zwraca uwagę przyjazną dla użytkownika i ergonomiczną budową.

Seria SAR 56 oferuje wysoką wydajność dzięki tak poszukiwanemu systemowi tłokowemu o krótkim skoku tłoka. Kolba w standardzie Mil-Spec posiada pięciopozycyjną możliwość ustawienia długości.

Seria SAR 56, którą można zabezpieczyć (nawet gdy broń nie jest przeładowana) stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo. Dodatkowo karabinek ten posiada konstrukcję, która zadowoli każdego użytkownika dzięki zastosowaniu zdublowanych manipulatorów (występuje zrzut zamka i magazynka dla osoby prawo, oraz leworęcznej.

Rozwiązanie to jest znane strzelcom z dużo droższych konstrukcji takich jak: H&K MR223, Haenel CR223 czy Daniel Defense MK18 serii RIS III. Ten zaawansowany technologicznie karabin szturmowy jest dostępny z lufami o różnych długościach. Seria SAR 56, która oferuje trzy różne długości lufy: 7,5 cala, 11 cali. i 14,5 cala, może dostosować się do wszelkich rodzajów strzelań, oraz do różnego poziomu umiejętności użytkownika.