Muszka światłowodowa HI-VIZ SPARK II zielona

SPARK to bardzo popularna muszka światłowodowa przykręcana do szyny w miejscu muszki fabrycznej, przeznaczona do broni myśliwskiej śrutowej (bocki, dubeltówki, automaty).
Producentem jest amerykańska firma HI-VIZ - światowy lider specjalizujący się w produkcji światłowodowych przyrządów celowniczych. Ich światłowody charakteryzują się doskonałym pochłanianiem nawet znikomych ilości światła, szczególnie w warunkach utrudnionej widoczności. Dlatego przyrządów tych z największym powodzeniem używają od wielu lat myśliwi i strzelcy sportowi na całym świecie.

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1305
  • Dostępność: Brak Brak
  • 59,99 zł / szt.
  • szt.
    Niedostępny

Muszki światłowodowe dzięki swojej wyrazistości ułatwiają prawidłowy skład oraz przyspieszają celne oddanie strzału, dlatego są doskonałą pomocą podczas strzelania sportowego do rzutek oraz podczas polowania na ptactwo, szczególnie o tej porze roku do polowania na gęsi.

W zestawie:
- 1 muszka z zamontowanym na stałe jednym światłowodem o długości 9,5mm i średnicy 3mm
- 5 śrubek mocujących - każda o innym gwincie (by dopasować jedną do gwintu we własnej broni)

Śrubki znajdujące się w komplecie pasują do większości strzelb dostępnych na naszym rynku, w przypadku braku właściwej śrubki w komplecie (dotychczas nie spotkaliśmy się z takim przypadkiem) należałoby dorobić odpowiednią u rusznikarza.

Zalety: 
- ekonomiczna muszka światłowodowa niedużych rozmiarów 

- stalowa obudowa muszki

- uniwersalny model do bocków i dubeltówek

Muszka Spark dostępna do wyboru ze światłowodem w kolorze zielonym lub czerwonym.