OAKLEY - rękawice takty. Flexion 2.0 - L

PARAMETRY:

Materiały użyte do produkcji: 49% polietylenu, 36% poliamidu, 13% poliuretanu, 2% elastanu

Część frontowa: 100% Poliamid

Panel boczny palca:100% Poliester

Tył:95% Poliamid, 5% Elastan

Pianka:Poliuretan

Waga: 130 g

Kolor: Czarny

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 3642
  • Dostępność: Jest Jest
  • 269,00 zł
  • szt.

Taktyczne rękawice cechujące się wysoką odpornością na uszkodzenia. Wyprodukowane z trwałej mieszanki materiałów. Poza ochroną zapewniają odpowiednią wentylację dłoni. Umieszczony na opuszkach palców materiał pozwala na korzystanie z ekranów dotykowych.

Rękawice wojskowe Oakley Flexion 2.0, to taktyczne, niezwykle wytrzymałe rękawice. Dzięki umieszczonym na wierzchniej części gumowym, elastycznym (95% Poliamid, 5% Elastan) wstawkom dłonie użytkownika chronione są przed otarciami i uderzeniami. Część frontowa została w 100% wykonana z poliamidu. Doskonale sprawdzą się w roli rękawic do cięższych prac, strzelania sportowego, airsoftu, czy działań taktycznych w ekstremalnych warunkach.

Mieszanka materiałów, z której wyprodukowano rękawice sprawia, że są one mało podatne na zniszczenie, jednocześnie zachowując komfort oraz funkcjonalność. Rękawice chronią przed wilgocią z zewnątrz, zwiększając komfort i optymalną wydajność, a opuszki palców wyposażono w przyczepny materiał, który bez problemu współpracuje z urządzeniami posiadającymi ekran dotykowy.

Wytrzymałe wojskowe rękawice

Do produkcji panelu bocznego palca użyto wytrzymałego poliestru, a za komfort użytkowania odpowiada poliuretanowa pianka umieszczona w wewnętrznej część dłoni. Gwarantuje ona pewny chwyt latarki, telefonu czy innego urządzenia potrzebnego w terenie. Dużym plusem jest również naturalne czucie oraz ochrona dłoni przed uszkodzeniami.

Oddychający materiał

Producent nie zapomniał także o odpowiedniej wentylacji w postaci perforacji na palcach, co z pewnością jest zaletą modelu Flexion 2.0. Za utrzymanie rękawic na rękach odpowiedzialne jest regulowane zapięcie na rzep znajdujące się na nadgarstku.

Cechy:

-Wyprodukowane z mieszanki wytrzymałych materiałów

-Posiadają gumowe, elastyczne wstawki chroniące ręce

-Opuszki palców pokryte materiałem kompatybilnym z ekranem dotykowym

-Wnętrze rękawic wyściełane oddychającym, trwałym materiałem

-Zapinane na rzep znajdujący się na nadgarstku