Pistolet GLOCK 19 gen IV 9x19 mm

Pistolet GLOCK 19 GEN 4, kaliber 9x19mm PARA

Pistolet strong>GLOCK 19 jest uniwersalnym rozwiązaniem dla osób, które szukają prostej i kompaktowej konstrukcji. W latach 80’ zadebiutował w austriackiej armii, by później stać się najpopularniejszą bronią funkcjonariuszy policji na całym świecie. Został opracowany i wyprodukowany przez GLOCK GmbH z Deutsch-Wagram w Austrii, a na jego bazie powstało wiele wersji broni krótkiej centralnego zapłonu o różnym przeznaczeniu, różniących się głównie kalibrem stosowanej amunicji, wymiarami zewnętrznymi i masą.

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 25
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas realizacji: Towar dostępny na zamówienie
  • 2 780,00 zł / szt.
  • szt.
    Niedostępny

GLOCK jest światowym hitem i zyskał miano broni XXI wieku.

W pistoletach GLOCK zastosowano potrójny system zabezpieczenia: zewnętrzny spustowy i dwa wewnętrzne igliczne. Są one kolejno zdejmowane w trakcie naciskania na język spustowy. Dzięki temu ten pistolet centralnego zapłonu może być bezpiecznie użytkowany z wprowadzonym nabojem do komory zamkowej, co znacznie skraca czas użycia broni. Dodatkowo nie pozwala na ponowne napięcie i wyzwolenie mechanizmu uderzeniowego w razie niewypału.

Co wyróżnia pistolet GLOCK 19 GEN 4?

System sprężyny powrotnej został zdublowany, dzięki czemu osiągnięto redukcję odrzutu. Odczujesz to szczególnie w czasie strzelania dynamicznego.

Zwalniacz magazynka został powiększony — teraz możesz łatwiej, wygodniej, a przede wszystkim szybciej wymienić magazynek. Jeśli jesteś strzelcem leworęcznym, to z pewnością docenisz jego obustronność i możliwość przełożenia na lewą stronę.

Faktura rękojeści została tak zmodyfikowana, by zwiększyć pewność chwytu w porównaniu ze starszymi generacjami Glocka. Jest tak skonstruowana, aby nie niszczyć ubrań czy kabur, a jednocześnie zapewnić pewną kontrolę broni np. w czasie deszczu gdy mamy mokre dłonie.

Wymienne nakładki rękojeści, dzięki którym dopasujesz chwyt do swojej dłoni. Powiększ chwyt do rozmiaru M lub L bez użycia narzędzi w jednej chwili. W naszym asortymencie znajduje się także pasująca amunicja do broni.

A może interesuje Cię także inna broń centralnego zapłonu? Zapoznaj się z naszą pełną ofertą, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Nasz sklep z bronią oferuje również szeroki wybór artykułów survivalowych i outdoorowych.

 

GLOCK 19 GEN 4 - DANE TECHNICZNE:
KALIBER: 9x19 PARA
DŁUGOŚĆ BRONI: 174 mm
WYSOKOŚĆ: 127 mm
SZEROKOŚĆ: 30 mm
DŁUGOŚĆ LINiI CELOWNICZEJ: 153 mm
DŁUGOŚĆ LUFY: 102 mm
POJEMNOŚĆ MAGAZYNKÓW: 15/17/19/33
MASA NIEZAŁADOWANEGO PISTOLETU: 595 g
MASA PUSTEGO MAGAZYNKA*: 70 g
MASA PEŁNEGO MAGAZYNKA*: 255 g
OPÓR SPUSTU: 2,5 kg
SYSTEM ZABEZPIECZENIA: Safe Action