Pistolet Glock 26 Gen IV 9mm x 19 PARA

 

 

 

Zakup broni tylko z zezwoleniem i odbiorem osobistym!!!

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 31
  • Dostępność: Brak Brak
  • 2 640,00 zł / szt.
  • szt.

Funkcjonalny pistolet GLOCK 26 to idealna broń centralnego zapłonu dla wszystkich osób, które cenią prostą i kompaktową konstrukcję. Pierwsze pistolety GLOCK zadebiutowały w latach 80’ w austriackiej armii, by później stać się najsłynniejszą bronią policjantów na całym świecie. Pistolet był opracowany i produkowany przez GLOCK GmbH z Deutsch-Wagram w Austrii. Na jego bazie powstało później wiele wersji o różnym przeznaczeniu, które różniły się głównie kalibrem stosowanej amunicji, wymiarami zewnętrznymi i masą. 

Pistolet GLOCK 26 - hit na skalę światową

W pistoletach centralnego zapłonu GLOCK 26 FS GEN 5 zastosowano potrójny system zabezpieczenia: zewnętrzny spustowy i dwa wewnętrzne igliczne, które one kolejno zdejmowane w trakcie naciskania na język spustowy. Pozwala to na bezpieczne użytkowanie broni krótkiej centralnego zapłonu z wprowadzonym nabojem do komory zamkowej. Znacznie skraca to czas użycia broni. Dodatkowo nie pozwala na ponowne napięcie i wyzwolenie mechanizmu uderzeniowego w razie niewypału.

Jeśli potrzebujesz broni do obrony osobistej, którą łatwo zakamuflujesz pod codziennym ubraniem, to GLOCK 26 GEN 5 będzie świetnym wyborem. Dzięki jego małym rozmiarom bez problemu ukryjesz go pod marynarką czy koszulą.

Co wyróżnia GLOCKA 26?

  • System sprężyny powrotnej, która została zdublowana, dzięki czemu osiągnięto redukcję odrzutu. Odczujesz to szczególnie w czasie strzelania dynamicznego.
  • Zwalniacz magazynka został powiększony, więc teraz możesz łatwiej, wygodniej a przede wszystkim szybciej wymienić magazynek. Jeśli jesteś strzelcem leworęcznym, to z pewnością docenisz jego obustronność i możliwość przełożenia na lewą stronę.
  • Rękojeść, której faktura została tak zmodyfikowana, aby zwiększyć pewność chwytu w porównaniu ze starszymi generacjami Glocka. Jest tak skonstruowana, aby nie niszczyć ubrań czy kabur, a jednocześnie zapewnić pewną kontrolę broni np. w czasie deszczu gdy mamy mokre dłonie.
  • Wymienne nakładki rękojeści, dzięki którym dopasujesz chwyt do swojej dłoni. Powiększ chwyt do rozmiaru M lub L bez użycia narzędzi w jednej chwili.

GLOCK 26. 9 para to oczywiście niejedyny pistolet centralnego zapłonu, który u nas znajdziesz. Nasz sklep z bronią oferuje również akcesoria do różnego typu modeli. W naszym asortymencie znajduje się między innymi amunicja do broni czy akcesoria do czyszczenia.

GLOCK 26 GEN 5 - DANE TECHNICZNE:
KALIBER: 9x19 PARA
DŁUGOŚĆ BRONI: 160 mm
WYSOKOŚĆ: 106 mm
SZEROKOŚĆ: 30 mm
DŁUGOŚĆ LINiI CELOWNICZEJ: 144 mm
DŁUGOŚĆ LUFY: 88 mm
POJEMNOŚĆ MAGAZYNKÓW: 12/15/17/19/33
MASA NIEZAŁADOWANEGO PISTOLETU: 560 g
MASA PUSTEGO MAGAZYNKA*: 56 g
MASA PEŁNEGO MAGAZYNKA*: 180 g
OPÓR SPUSTU: 2,5 kg
SYSTEM ZABEZPIECZENIA: Safe Action