Riflecx - CX80 płyn do czyszczenia tłumików 600ml

PARAMETRY:

- środek opracowany specjalnie do czyszczenia tłumików

- szybkie i łatwe czyszczenie

- czyści i usuwa pozostałości spalonego prochu

- skład zapewnia doskonałe zwilżanie mytych powierzchni oraz efektywne wiązanie brudu, dzięki czemu już po pierwszym użyciu uzyskujemy bardzo dobre rezultaty

- zawiera związki powierzchniowo czynne, jak również inhibitory korozji, zapobiegające korodowaniu metalu

- nie pozostawia osadów na czyszczonych powierzchniach

- bardzo dobry efekt bez konieczności podgrzewania preparatu

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 3652
  • Dostępność: Jest Jest
  • 60,00 zł
  • szt.

CX80 Preparat do czyszczenia tłumików. Wychodząc naprzeciw potrzebom posiadaczy tłumików Riflecx stworzył produkt do ich czyszczenia, zarówno dla wersji rozbieralnych jak i nierozbieralnych. Środek jest skuteczny i bezpieczny dla tłumika, usuwa zabrudzenia i nie niszczy tłumika.

Sposób użycia, tłumik rozbieralny: tłumik rozłożyć na części, spryskać płynem do czyszczenia tłumików Riflecx, odczekać 10 minut, usunąć pozostałości prochu strzelniczego za pomocą miedzianej szczotki, zakonserwować tłumik płynem konserwująco naprawczym z Teflonem Riflecx.

Sposób uźycia, tłumik nierozbieralny: tłumik zalać lub zanurzyć w płynie do czyszczenia tłumików Riflecx, odczekać 10 minut, wypłukać a następnie zakonserwować płynem konserwująco naprawczym z Teflonem Riflecx. 

W przypadku bardzo zabrudzonych tłumików czas potrzebny do wyczyszczenia można wydłużyć do 30 minut. W razie potrzeby czynność powtórzyć.