Strzelba gładkolufowa CZ 612 Home Defence

PARAMETRY:

- Długość lufy [in]: 18,5,

- Długośc lufy [mm]: 1710,

- Waga [g]: 2750,

- Kaliber 12/76,

- Pojemność magazynka: 4+1,

- Producent Ceska Zbrojovka, Czechy,

 

Zakup broni tylko z zezwoleniem i odbiorem osobistym!!!

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 4080
  • Dostępność: Brak Brak
  • 1 700,00 zł
  • szt.

Ekonomiczna strzelba gładkolufowa w powtarzalnym układzie typu “pompka” stworzona z myślą o rynku USA i obronie miru domowego. Krótka lufa przekłada się na świetną manewrowość, a polimerowa osada jest odporna na uderzenia i warunki atmosferyczne. Popularny, mocny kaliber 12 sprawia, że może być wykorzystywana w szerokiej gamie przeznaczeń.

CECHY:

- Strzelba gładkolufowa CZ 612 Home Defence oferuje użytkownikowi:

- Główną zaletą strzelby jest tutaj niewątpliwie cena - jako produkt renomowanego producenta, model konkuruje z popularnymi strzelbami tureckimi. 

- Szczegółowa kontrola jakości oraz prosta konstrukcja sprawiają, że CZ 612 Home Defence charakteryzuje się wysoką niezawodnością.
- Dzięki zastosowaniu komory nabojowej o długości 76 mm strzelba posiada możliwość strzelania mocną amunicją typu magnum.

- Zwarta konstrukcja oparta na lufie o długości 18.5 cala idealnie sprawdza się w zamkniętych przestrzeniach i dynamicznych sytuacjach. Dzięki temu strzelba będzie dobrym wyborem do strzelań rekreacyjnych, jak i nawet do niektórych konkurencji dynamicznych. 

- Wyprofilowana na końcu lufy muszka umożliwia dynamiczne namierzenie celu, bez konieczności precyzyjnego zgrywania przyrządów.

Ergonomiczna kolba posiada teksturowanie, które zapewni nam stabilny chwyt, oraz amortyzującą stopkę tłumiącą odrzut. Wraz z czółenkiem zostały wykonane z dobrej jakości polimeru, charakteryzującego się odpornością na uderzenia oraz warunki atmosferyczne. Przetykowy bezpiecznik został umieszczony na kabłąku i umożliwia wygodne operowanie kciukiem.

- Prostą, niezawodną konstrukcję, odporną na uszkodzenia i warunki atmosferyczne
- Zwartą formę idealną do przemieszczania się w ciasnych pomieszczeniach
- Komorę nabojową 12/76 umożliwiającą stosowanie amunicji typu magnum
- Wytrzymałą polimerową osadę o wysokiej ergonomii i nowoczesnej estetyce
- Amortyzującą stopkę kolby wykonaną z antypoślizgowej, komfortowej gumy
- Zintegrowany czok typu cylinder zapewniający szerokie pokrycie i łatwość trafienia